Usługi antenowe telewizji naziemnej

Telewizja naziemna DVB-T

Przywieziemy i zamontujemy odpowiedni i sprawdzony sprzęt. Oferujemy kompleksową instalację i ustawienie anten naziemnych DVBT. Mierzymy poziom sygnału za pomocą profesjonalnego miernika oraz posiadamy doświadczenie z rozkładem sygnału naziemnego w regionie. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić szansę na odbiór przed rozpoczęciem montażu. Wiemy jakie zastosować rozwiązania przy zakłóceniach, przykładowo nadajnikami LTE. Stosujemy anteny i wzmacniacze sprawdzony i dobrze działający w regionie Chojnic i okolic.
Usługi antenowe telewizji satelitarnej

Anteny satelitarne

Serwis, renowacja i modernizacja instalacji satelitarnych oraz montaż od zera. Naprawiamy i zakładamy zestawy wszystkich platform cyfrowych (NC plus, Polsat...). Świadczymy usługę ustawienia anteny za pomocą specjalistycznego miernika, co gwarantuję maksymalną siłę sygnału z danej anteny. Wymieniamy talerze, konwertery, przewody, uchwyty. Montujemy multiswitche które pozwalają na odbiór telewizji w wielu pokojach. Ustawiamy anteny na satelity HotBird, Astra.
Montaż monitoringu, kamery IP

Monitoring

Oferujemy montaż i serwis monitoringu. Profesjonalny dobór kamer wraz z osprzętem. Konfiguracja rejestratora, między innymi umożliwienie zdalnego podglądu na żywo z kamer monitoringu CCTV na smartfonie. Podpowiemy jaki wybrać dysk twardy, rodzaj i ilość kamer. Instalujemy system monitoringu dla domu, sklepu oraz firmy.
strony www, serwery, sieci komputerowe

Usługi informatyczne

Nasza firma oferuje obsługę informatyczną firm: projektowanie sieci internetowych przewodowych oraz bezprzewodowych, uruchamianie serwerów, tworzenie stron internetowych (wizytówki, sklepy internetowe oraz panele do zarządzania).
Inne usługi

Oraz wiele innych

Poprawianie mocowań. Założenie i konfiguracja multiroom (Polsat i NC+), Internet LTE Plus. Uruchamianie: Polsat Cyfrowy, Polsat SmartDom, NC plus, Orange, Telewizja na kartę i inne. Prowadzenie kabli (koncentryczne antenowe, skrętki), zakładanie gniazd TV-SAT, skrzynek. Obsługa ośrodków wczasowych i hoteli. Montaż telewizorów na ścianach. Doradztwo

Dojazd do klientów: Chojnice, Charzykowy, Człuchów, Czersk, Kamień Krajeński, Tuchola, Brusy, Sępólno Krajeńskie, Rytel...

Możliwy dalszy dojazd po konsultacji telefonicznej.